UVDL se rozšířila o dva nové členy

10.07.2013

Na posledních dvou valných hromadách UVDL ČR byli přijati dva noví členové. Společnosti BARTIDA s.r.o. a Ultra Premium Brands – Central Europe s.r.o.

BARTIDA je firmou party lidí, kteří mají rádi kvalitní a neobyčejné produkty, vhodné pro přímou konzumaci nebo pro přípravu koktejlů. Vyhledali a přivezli špičkové značky z celého světa, které jsou vždy něčím výjimečné. Nikdy je nenajdete v místech, kde majitelé nebo barmani nedbají na kvalitu nebo image svého baru.

Pokud jste milovníci dobrého pití nebo profesionálové, jsou stránky BARTIDY pro Vás ty pravé. Pro profesionály navíc připravili speciální sekci „PRO OBCHODNÍ PARTNERY“, kde najdete informace, užitečné pro provozování Vašich podniků. Více na www.bartida.cz

Kořeny společnosti Ultra Premium Brands – Central Europe s.r.o. sahají zpět do roku 1993. Od té doby portfolio společnosti vykrystalizovalo až do současné podoby. Jak už název společnosti napovídá, zaměřili jejich úsilí na vyhledávání, dovoz a prodej značek nadstandardní kvality, o nichž jsou přesvědčeni, že jsou připravovány poctivě v souladu s rodinnými tradicemi, nebo jsou natolik inovativní a jedinečné, že stojí za to s nimi pracovat.

Stránky společnosti tvrdí, že je jim jasné, že tu nejsou pro každého, ale jejich zkušenosti nám prozrazuje, že jsou skupinou lidí, kterým není jedno, jakou kvalitu nabízejí svým zákazníkům, a která neustále roste. Více naleznete na www.upb.cz

Ing. Jaroslav Burkart